Hakkımızda

Hakkımızda

 

Antep Bahçem, Doğu'nun Parisi diye bilinen Gaziantep'in yöresel ürünlerini bulabileceğiniz bir gıda satış platformudur. Burada iştah açan görünümüyle ve mükemmel lezzetiyle hem gözlere hem de midelere ziyafet çektiren Gaziantep geleneksel lezzetler kaliteli hizmet-hızlı teslimat ile sunulmaktadır.

 

Tüm ürünlerinde tazelik, doğallık, kalite standartlarına ve insan sağlığına uygunluk kriterlerini esas alarak avantajlı fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden Antep Bahçem, beslenme programınızda yer edinmesi gereken Gaziantep yöresel lezzetlerini müşterileriyle buluşturmaktan dolayı mutludur.

 

www.antepbahcem.com, insanın iyi yaşayabilmesi için iyi yemesi gerektiğinin farkındadır ve bu nedenle ‘iyi ürün, iyi fiyat’ prensibini benimsemiştir.

 

Forma girmek isteyenlerin de formunu korumak isteyenlerin de güvenle tüketebileceği muhtelif ürünler www.antepbahcem.com adresinde bir araya gelmiştir ve her gün şanslı alıcılarıyla buluşarak sofraları şenlendirmeye devam etmektedir.

 

Mutfakların müdâvimi, damakların favorisi, yemek masalarının baş tâcı, sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak Gaziantep yöresel lezzetler www.antepbahcem.com adresindedir. Organik yiyecekler tüketerek hayat kalitesini yüksek tutmayı hedefleyenler Gaziantep yöresinin nefis ürünlerini tercih etmektedir.

 

Size Göre, Sizin İçin: Gaziantep Yöresel Ürünler!


Gıda sektöründe başvurulan etik dışı davranışları şiddetle reddeden Antepbahcem.com; bütün ürünlerinin tamamen doğal ve lezzetli olduğunun garantisini vermektedir. Gaziantep’in taptaze ürünleri Antepbahcem.com bünyesinde yer almakta ve buradan ülkemizin dört bir yanına Antepbahcem güvencesiyle teslim edilmektedir. www.antepbahcem.com üzerinden satışı gerçekleştirilen Antep fıstığı, zeytinyağı, baharat gibi onlarca ürün size unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatacaktır.

 

Hem Ucuz, Hem Doğal!

 

Antepbahcem tarafından Türkiye’nin her tarafına ulaştırılan Gaziantep yöresel ürünler, uygun fiyatıyla ve doğallığıyla rağbet görmektedir. Hem sizin beğeninizi kazanacak, hem de Çocuklarınıza tereddüt etmeden yedirebileceğiniz bu muhteşem lezzetler hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. Sağlık koşullarına uygunluğu denetlenmiş  ve doğallığı tescillenmiş geleneksel ürünlere ev sahipliği yapan Antapbahcem.com; size Gaziantep’in meşhur lezzetlerinin en taze hâliyle kapınıza kadar gelmesini sağlamaktadır.

 

Damak tatları farklı olsa bile herkesin tam puan vereceği bu leziz ürünler sağlığınızın korunmasında da rol oynayacaktır.

 

Yapmanız gereken tek şey; muazzam lezzetlerle dolu Gaziantep Bahçesi’ne adım atarak dilediğiniz ürünlere üstün kalite ve ekonomik fiyatlarla sahip olmanın ayrıcalığını yaşamaktır.

 

‘Sağlık beklemez.’ Diye inanan ve bu gerçeğin önemini verdiği hizmetlere en iyi şekilde yansıtan Antepbahcem; müşterilerine 7/24 kesintisiz destek sağlamakta; onların doğal Antep lezzetlerine bir an önce kavuşarak farkı hissetmelerine yardımcı olmaktadır.

 

Ülkemizin Gastronomi Şehrini Evinize Taşıyoruz!

 

Türk mutfağının en önemli parçalarından biri olan Gaziantep mutfağından esintiler, Antepbahcem sayesinde her nerede olursanız olun sizinle beraberdir. Gastronomi şehri olarak seçilen Gaziantep’in tadına doyum olmayan lezzetleri Antepbahcem vasıtasıyla doğallıktan ve kaliteden asla taviz verilmeksizin 81 ilin her ilçe ve semtine aynı titizlikle hazırlanarak gönderilmektedir.

 

Misyonunu ve vizyonunu çevreye duyarlılık, sürdürülebilirlik, %100 müşteri memnuniyeti, özverili çalışma, takım ruhu, iş ahlâkına riayet ve şeffaflık kriterleri etrafında şekillendiren Antepbahcem; Ali Nazik kebabı, yuvalama, baklava, Antep fıstığı ve daha onlarca meşhur lezzetiyle gönüllerde taht kuran Gaziantep’in birbirinden güzel ürünlerini uzman, deneyimli ve güler yüzlü personelleri aracılığıyla değerli müşterilerine arz etmenin gururu içerisindedir.

 

‘Herkes lezzetin en iyisine lâyıktır.’ Anlayışını düstur edinen Antepbahcem; kuruluk biber, domates ve biber salçası, ev yapımı keçi peyniri, Osmanlı sucuğu, nefis yeşil ve siyah zeytin gibi çeşitli kahvaltılık ürünler başta olmak üzere muhtelif kategorilerde hizmet vermektedir. Kurutulmuş dolmalık kabak, çiçek bamya, patlıcan ve biber gibi muhtelif lezzetleri de ihtiva eden Antepbahcem; Gaziantep’in en özel, en nâdide ürünleriyle beklentilerinizi maximum düzeyde karşılayacaktır.

WhatsApp Sipariş Ver