Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

 

Bu Teslimat Şartları; oluşturulan sipariş işleme alındıktan sonra ilgili siparişin müşteriye ulaştırılmasında geçerli olacak hüküm ve koşulları ihtiva etmektedir.

 

Ödeme

·         Ürünler sepete eklendikten sonra fatura ve teslimat bilgileri dikkatlice doldurulur ve ödemenin gerçekleştirilmesi için www.antepbahcem.com üzerinde sunulan ödeme seçeneklerinden biri tercih edilir. Seçilen ödeme şekli onaylandıktan sonra müşteriye, siparişiyle ilgili bütün bilgileri içeren bir e-posta gönderilir. Söz konusu e-posta; üyelik bilgilerinde bulunan e-posta adresine otomatik olarak iletilir.

·         EFT/havale ile ödeme yapmayı tercih edenler 3 iş gününde ödemeyi gerçekleştirmezlerse oluşturulan sipariş iptal edilir.

 

Sevkiyat

 

·         Siparişler tamamlandıktan hemen sonra www.antepbahcem.com tarafından işleme alınır. Hafta içi 17:00 saatine kadar alınan siparişler aynı iş günü içerisinde alınmış sayılmaktadır. Cuma günü bu hükümden müstesna olup Cuma günü 17:00 saatinden sonra gelen siparişler ile resmi tatillerde veya hafta sonu gelen siparişler; o siparişi müteakiben ilk iş gününde kargoya verilir.

·          Antep Bahçem; Türkiye’nin her yerine satış ve teslimat gerçekleştirir.

·          Siparişler www.antepbahcem.com altında anlaşmalı olunan kargo şirketleri tarafından teslim edilir.

·         Seçilen ürünlerden birinin stoklarda bulunmaması hâlinde müşteri, ürünün geçici bir süreliğine mevcut olmadığı ve ne zaman stoklara gireceği konusunda e-posta yoluyla bilgilendirilir. Minimum 4 (dört), maximum 30 (otuz) gün bekleme süresinin ardından hâlâ teslimat yapılamaması durumunda tedarik edilemeyen ürün/ürünlerin bedeli müşteriye iade edilir.

·          Ürünlerin müşteriye ulaşmasından sonra e-fatura veya e-arşiv kapsamında ilgili siparişe dâhil olan ürünlerin faturası müşterinin e-posta adresine en geç 7 (yedi) iş günü içinde gönderilir. Müşteri, teslimat adresi ile fatura adresinin farklı olmasını tercih etme hakkına sahiptir.

 

Adres Bilgisi

·         Sipariş teslimatının doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri tarafından bildirilen adres bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması zorunludur. Telefon, e-posta ve adres gibi kişisel bilgilerin yanlış veya eksik olması, siparişin zamanında ulaşmasına ya da gerekli olduğunda sizinle iletişim kurmamıza engel teşkil eder.

 

Kargo Ücreti

 

Kargo ücreti hakkında bilgi ödeme sayfasında yazmaktadır. Kargo bedelinin ürünlerin özelliklerine ve fiyatlarına göre değişebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Hasarlı, Yanlış veya Eksik Sipariş

 

·         Siparişin teslimatı esnasında bir ürünün hasar gördüğü, sipariş verilen bir ürünün teslimata dâhil edilmediği veya siparişi verilen üründen farklı bir ürün gönderildiği anlaşılırsa kargo yetkilisine tutanak tutturulmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

·         Hazırlanan tutanak en kısa zamanda tarafımıza gönderilmeli ve durumdan haberdar olmamız sağlanmalıdır.

·         Paketin teslim alınması kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği anlamına gelecek ve bundan sonra yapılacak itirazlar kabul edilmeyecektir.

 

İşbu Teslimat Şartları’nda değişiklik yapma yetkisi www.antepbahcem.com’a aittir.

WhatsApp Sipariş Ver